Doğum sonrası zayıflama korsesi ile kilo verme
Zayıflama

Doğum Sonrası Zayıflama Korsesi ile Kilo Verme

08 Temmuz 2018 - 11:29:12

Doğum yapan annelerin en büyük sorunlarından bir tanesi, doğum sırasında alınan oldukça fazla kilolardır. Zayıflama korsesi ile doğum sonrası kilolardan mümkün olmaktadır.

Doğumdan Sonra Nasıl Kilo Verilir?

Gebelikte alınan kiloları doğumdan sonra nasıl vereceğini bilmeyen anneler, çareyi zayıflama hapı, zayıflama çayı vb. faktörler bulmaktadır. Bunların yanı sıra diyet ve spor yapmak gibi diğer doğal yöntemler de bulunmaktadır. Anneler, yeni doğan bebeğini sürekli olarak emzirmek durumunda olduğundan bebekleri ek besine geçene kadar herhangi bir hap veya zayıflama çayı tüketmemelidir. Bu yöntem bebeğe zarar verebileceği gibi, anne sütünü bir hayli azaltabilmektedir. Bu gibi yöntemler dışında uygulanabilecek birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisi de zayıflama korsesi ile kilo vermektir.

Doğum Sonrası Zayıflama Korsesi ile Kilo Verme

Zayıflama korseleri, özellikle doğum sonrası fazla kilolarından kurtulmak isteyen annelerin bir numaralı tercihi olmalıdır. Oldukça cüzi rakamlardan satışa sunulmakta olan bu zayıflama korselerini belinize bağlayarak, dilerseniz tüm gün boyunca bu şekilde dolaşabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde birkaç haftada göbek eriyecek ve böylece daha fit bir görünüm elde edilebilecektir. Binlerce kişinin kullanmakta olduğu bu zayıflama korselerini dilerseniz internet üzerinden sipariş edebilir, dilerseniz de direkt olarak bir mağaza üzerinden satın alabilirsiniz. İnsan vücuduna herhangi bir zararı bulunmayan bu korseler, fit görünüm elde edebilmek için en etkili yöntemlerden birisidir.

Doğumdan Sonra Egzersiz ile Kilo Verme

Dilerseniz evinizde uygulayabileceğiniz birkaç egzersiz yöntemi ile de fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz mümkündür. Fakat bu yöntem, zayıflama korsesine nazaran biraz daha uzun sürebilen bir işlemdir. Zayıflama korsesi ile 1 haftada göbeği biraz olsun eritebilirken, egzersiz ile 2-3 haftada eritebilirsiniz. Evde uygulayabileceğiniz en güzel egzersiz hareketlerinden birisi mekik çekmektir. Gün içerisinde birkaç saatinizi mekik çekmeye ayırarak, göbek bölgesini daha fit bir görünüme kavuşturabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra günlük olarak koşu yapmanız da çok önemli bir etkendir. Direkt olarak göbeği eritme konusunda büyük etkisi bulunan koşuyu, günde bir kez 1 saat uygulamanız yeterli olacaktır. böylece kısa bir süre içerisinde hayal ettiğiniz görünüme ulaşabilecek ve dışarıdan bakıldığında daha sağlıklı bir görünüm elde edebileceksiniz.

Emziren Anneler Zayıflama Çayı Kullanabilir mi?

Zayıflama çayları, emziren anne dönemlerinde oldukça sakıncalı bir durumdur. Çünkü bu tür çayların anne sütünü kesebilme ihtimali oldukça yüksektir. Bebek ek besine geçene kadar bu tarz çayların kullanımı ertlenmelidir. Eğer yukarıdaki yöntemleri denemenize rağmen herhangi bir sonuca ulaşamadıysanız, günlük diyet uygulamasına başvurmalı ve bir diyetisyen tarafından liste talep etmeniz gerekecektir. Fakat sonuç ne olursa olsun zayıflama çayı veya zayıflama hapı gibi durumları uygulamamanız sizlerin yararına olabilecek bir durumdur. Sizde hemen öncelikli olarak dilerseniz zayıflama korsesi ile bu yola koyulabilir, dilerseniz de evinizde ve dışarda uygulayabileceğiniz egzersiz yöntemleri ile hızlıca kilo verebilirsiniz. Bu yöntemler binlerce yeni anne tarafından uygulanmakta olan, basit ve etkili yöntemlerdir.

Yorumlar
Selda Taş 08 Temmuz 2018 - 11:39:12 Doğumdan sonra kilo veremiyorum ne yapmalıyım? Bebeğim ek besine geçti ve ben diyete başladım. Egzersizleri deniyorum ama etkili olmuyor. Zayıflama korsesi etki gösterir mi? Nasıl kullanmak gerekiyor? Nerede bulabilirim?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: