Göğüs büyütme yöntemleri, egzersizleri ve masajı
Yaşam

Göğüs Büyütme Yöntemleri, Egzersizleri ve Masajı

14 Eylül 2017 - 23:43:31

Göğüs büyütme yöntemleri; birtakım egzersiz ve masaj hareketleri ile göpüslerin daha toplu, dolgun ve dik durmasını sağlayan uygulamalardır.

Göğüs Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Özellikle bayanların fiziksel olarak güzel bir duruş için yoğun arayış içerisinde olduğunu biliyoruz. Fit görünmek, egzersiz yapıp kilo vermek, elbette ki bu işte ilk ve önemli unsurlar. Daha sonrasındaki süreçte özellikle göğüs bölgesi, bayanlar kadar erkeklerin de dikkat ettiği konuların başında gelmektedir. Burada göğüsleri büyütmek seçenek ve yöntemleri, bayanların bu konuda çok daha rahat olmasına katkı sağlamaktadır. Bu konuda belli başlı yöntemler ortaya çıkmaktadır. Göğüs büyütme yöntemleri olarak bildiğimiz uygulamaları, burada sizin için sıraladık.

Göğüs Büyütme Operasyonu Nedir?

  • Ameliyatsız yöntemler (Aquafilling uygulaması)
  • Göğüs egzersizleri
  • Göğüs masajı

Bu yöntemler, göğüs büyütmek isteyen bayanlar için tercih edilen yöntemler olarak dikkat çekiyor. Elbette ki öncelikli olarak, mevcut göğüs durumunu bir doktorun incelemesi fikir açısından da çok daha iyi sonuçlar ortaya koyabilir. Dik, sıkı ve dolgun duran göğüs yapısı, elbette ki bayanların tercih etmek istedikleri şeklidir. Onu elde etmek için, size sıralamış olduğumuz yöntemleri kullanabilir, özellikle de operasyon yöntemlerini en sona bırakabilirsiniz. Eğer kendi başınıza yapıp sonuç alabileceğiniz bir uygulama varsa, bunu değerlendirmek çok daha sağlıklı bir sonuç verecektir.

Göğüs Büyütme Egzersizleri Nelerdir?

Egzersiz, her şekilde vücut sağlığı için tercih edilmesi gereken yöntemlerdir. Eğer egzersizi belli bir amaç için uygulamaya koymak istiyorsanız, burada amacımıza ulaşmak için size en uygun olan egzersiz yöntemlerini değerlendirmeniz gerçekten önemlidir. Şimdi, sizinle birlikte göğüs büyütme egzersizleri konusunda tercih edilen yöntemleri sıralı bir şekilde inceleyelim;

  • Yere dik duvara paralel şınav çekme
  • Sırt üstü yatıp kollarla ağırlık kaldırma
  • Normal sınav ve tek elle şınav duruşu yapma
  • Ayaklarınızın altına bir sandalye koyup şınav çekme
  • Sandalye yardımı ile birlikte ters şınav hareketi
Göğüs Büyütme Egzersizleri Ne İşe Yarar?

Egzersiz olarak uygulanan yöntemler, göğüs bölgesinin daha sıkı olmasına ve gelişmesine katkı sağlayabilir. Elbette ki her konuda olduğu gibi egzersiz konusunda da uzmanların bilgisini almak, daha olumlu sonuç adına büyük önem taşımaktadır. Bu sıralamış olduğumuz birbirinden farklı egzersiz metotlarını, sürekli olarak değiştirerek yapmak elbette ki önemlidir. Şunu unutmayın ki aşırı şınav çekmek, aynı zamanda omuz kaslarını ve kol bölgelerinde de daha gelişmiş hale getirebilir. Bunu yapmak yerine sıralanmış olan egzersizleri değiştirerek yapacak olursanız, yoğunluğun göğüs bölgesinde olmasını sağlamanız daha da kolaylaşacaktır.

Göğüs Büyütme Masajı Nasıl Yapılır?

Bayanlar özellikle evde kendi başına farklı uygulamaları ile birlikte göğüs büyütme masajı yapabilirler. En etkili yöntemlerden biri sağ elinizle sağ göğsünüzü tutabilir, sol elinizle de sol göğsünüzü tutabilirsiniz. İyice kavramak suretiyle, iki göğsü birbirine birleştirip bırakmak, sağlıklı bir egzersiz yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hareketi günlük yaklaşık 25-30 kez tekrar ettiğinizde, bu hareketin faydasını görmeniz mümkündür. İkinci olarak size tavsiye edeceğimiz egzersiz, bu hareketin tam olarak tersidir. Bu sefer yine aynı sağ elinizle sağ göğsünüzü sol elinizle de sol göğsünüzü kavrayıp, hareketi ters istikamete yani dışa doğru yapabilirsiniz. Göğüs kavramasını sıkıca yaptıktan sonra, dışa doğru yapacağınız 30 kez tekrar, göğüs büyütme ve geliştirme masajı olarak size avantaj sağlayabilir. Buz uygulaması yine etkili bir masaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra soğuk su yine uyarıcı bir etkiye sahiptir. Göğüs büyütme yolları ve masajı için en etkili yöntemlerden biridir. Buzlu ve sulu uygulamalarla birlikte göğsünüzü günde 15 kez ovabilir, bu sayede sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlayabilirsiniz.

Yorumlar
Serap Turan 11 Eylül 2017 - 13:59:28 Göğüslerimi büyütmek için ne yapmam gerekiypr? Doğal yöntemler nelerdir?cevapla
ayça solmaz 17 Eylül 2017 - 23:42:13 göğüs büyütücü ürünler (serum, hap, ilaç, krem, jel, ped, yağ, sütyen gibi ürünler) gerçekten işe yarıyor mu? deneyip sonuç alan var mı? bir de hangisi işe yarıyor?cevapla
Burcu Aygün 26 Ekim 2017 - 12:56:54 Göğüs büyütme nasıl olur? Doğal yollarla göğüslerimin biraz daha dolgun ve büyük gözükmesini istiyorum ne yapmam gerekir? Göğüs büyütme yöntemleri işe yarar mı? Evde uygulayabileceğim bir yöntem var mı? Çok değil biraz büyüse yeter...cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: