İnce belli ve zayıf görünmek için ne yapmalı?
Zayıflama

İnce Belli ve Zayıf Görünmek İçin Ne Yapmalı?

02 Kasım 2017 - 01:10:49

Kadınların kilo problemleri sürekli olarak sorun ettikleri ve kurtulmak istedikleri bir durumdur. Bu durumun etkisi ile birlikte diyetlerini ve sporlarını yapan bayanlar kilolarından kurtulabilirken bazen bu durum mümkün olmaz. Bazı bayanlar ise verdikleri kiloları yeterli bulmazken ince belli ve zayıf görünmek isterler.

Zayıf Görünmek İçin Ne Yapmalı?

Kadınlar küçük tüyoları dikkate alarak daha zayıf görünmeyi sağlayabilirler. Bazı kıyafet seçimleri, ayakkabı seçimleri ya da kozmetik ürünleri bayanların daha zayıf gözükmesini sağlayacaktır. Genel olarak bayanların zayıflıklarının göstergesi olarak bel bölgesinin ve bacakların zayıflığı önemlidir. Bu sebeple de bayanlar bu bölgeleri daha zayıf gösteren tüyoları dikkate alarak adımlarını atarlar.

Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Seçimi

Kıyafet seçimleri ile bayanlar olduklarından çok daha zayıf görünebilirler. Bu aşamada tek renk kullanımı en doğru yöntemlerden birisidir. Özellikle siyah, lacivert ya da kahve renkleri bayanların zayıf görünmesini sağlar. İstenildiğinde bu renkler yakın tonları ile de rahatlıkla kombin edilebilmektedir. Bu şekilde hem şık hem de zayıf görünebilirler. Kullanılan kıyafetlerde kumaş türü de ince gözükme konusunda çok önemlidir. Katı, sert ya da kadınların vücuduna tamamen yapışan kıyafetlerin giyilmesi çok daha kilolu gözükmesine sebep olur. Bu sebeple kumaşları seçerken de daha yumuşak ve hafifi kumaşlara yönelmek doğru bir karar olacaktır. Kıyafetlerin kesimleri de her zaman önem arz edecektir. Bayanların normal şartlarda zayıf olan bölgelerinde normal seviyede kıyafetleri seçmeleri, kilo fazlası olan bölgelerinde daha zayıf gösteren ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Eğer bayanların üst kısımlarında bir problemi bulunmuyor ancak kalçaları ya da basenleri genişse bu durumda bol pantolonlar ya da balon etek tarzı ürünler çok daha zayıf gözükmelerini sağlayacaktır.

Uzun Boylu Görünmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Bayanların olduklarından daha uzun gözükmeleri onların çok daha ince bir vücut yapısına sahip bir kişi görünmesini sağlamaktadır. Bu aşamada kadınlar kendilerini ne kadar uzun gösterirlerse o kadar zayıf gözükebilirler. Topuklu ayakkabılar bu anlamda bayanların imdadına yetişen araçlardır. Yüksek topuklu ayakkabı kullanımı boyu oldukça uzun gösterip bayanları rahatlatacaktır. Bu aşamada ten rengi ayakkabı seçimi en doğru seçim olabilir. Yüksek belli elbiseler ya da pantolonlar da daha uzun gözükmeyi sağlamaktadır. Bel bölgesinde fazlalığı olan bayanlar bu bölümü eteklerinin altında bırakarak daha rahat edebilirler. Benzer bir durum yüksek belli pantolonlarda da geçerli olmaktadır. Bayanların saç tercihleri de kilo fazlalarından kurtulmuş görünmek ya da daha uzun gözükmek için oldukça önemlidir. Bu aşamada yüzlerini olduğundan daha uzun gösteren saçlar her zaman daha doğru olacaktır. Yan kısımları kabarık ve yüzü daha geniş gösteren saçlar bayanların olduklarından daha kilolu gözükmesine sebep olur. Bu sebeple de doğru saç seçilmesi gerekmektedir.

Doğru kıyafet seçimi yaparak ince belli ve zayıf görünmek mümkün hale gelebilir. Uzun boylu gözükmek zayıf göstermeniz için bir diğer tüyodur. Ufak tüyolar ile güzel bir fiziğe kavuşabilirsiniz.

Yorumlar
Aylin Şendur 02 Kasım 2017 - 01:20:49 Beli ince gösteren elbiseler nasıl oluyor? Ben çok kilolu biri değilim ama kilomu gizlemek daha zayıf gözükmek istiyorum. Bunun için nasıl kıyafetler giymem gerekiyor? Zayıf ve ince belli gözükmenin sırrı nedir?cevapla
Asli 09 Kasım 2017 - 14:27:40 Ben 17 yasindayim fazla kilom var incelmek icin form cayi kulansam zarari olur mu?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: