Yaşam

İnceltici Tayt Korse ile Bacak İnceltme

17 Ocak 2019 - 21:21:14
İnceltici tayt korse ile bacak inceltme

İnceltici tayt korseler hem bacakların hem de göbek bölgesinin toparlanmasını, normale göre daha ince gözükmesini sağlayan bir korse çeşididir.

İnceltici Tayt Korse Nedir?

Korselerin günümüzde birçok çeşidi bulunmaktadır. Bacakların daha ince gözükmesi için tayt korseler geliştirilmiştir. Bu korseler hem basen bölgesinin toparlanmasını sağlar hem de bacakların daha ince gözükmesini sağlar. Birçok kadın karın bölgesindeki ve basenlerindeki fazlalıklardan şikayetçi olmaktadır. Korse tayt modelleri inceltici ve sıkılaştırıcı özelliklere sahiptir. Kumaşları fazlalıkların toparlanmasına yardımcı olan özelliktedir. Günlük hayatta rahatça kullanılabilen inceltici taytlar hem kıyafet olarak hem de spor yaparken giyilebilmektedir. Bu taytlar ile yapacağınız egzersizler sayesinde daha sağlıklı kilo verebilirsiniz.

İnceltici Korseler İşe Yarıyor mu?

Günümüzde pek çok kadın hem selülit problemlerinin giderilmesi hem de bacak ve göbek bölgesinin toparlanması için bu tayt modellerinden kullanmaktadır. Sıkılaştırıcı özelliği bulunan bu taytlar aynı zamanda vücut ısısının artmasına da yardımcı olduğu için metabolik hareketlerin düzenlenmesine destek olur. Bunun yanı sıra terleme yoluyla da kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Özellikle bu taytlar ile spor yapıldığı zaman normale göre daha fazla terleme ve ısınma meydana geleceği daha hızlı bir şekilde kilo verilebilmektedir. Bu tayt modelleri özellikle karın, kalça ve bel bölgesinde simit olarak adlandırılan fazlalıkların giderilmesinde kullanılmaktadır. Kilo alımına en müsait bölgeler genelde buralardır. Genel olarak birçok kadın göbek bölgesindeki fazlalıklardan şikayetçidir. Bölgesel olarak zayıflamak ve daha ince gözükmek için tercih edilen bu korse modelleri birkaç beden daha sıkı ve ince olmaya destek olmaktadır.

İnceltici Tayt Korse Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Tayt korse modellerinin birçok faydası bulunmaktadır. Bu korse modellerinin kumaşları özeldir. Nefes alabilen cinsten üretildikleri için kullanım sırasında cildin nefes almasına yardımcı olur. Spor sırasında kullanıldığında normale göre daha fazla terlemeye neden olabilir. Eğer ki nefes alabilen kumaşlardan elde edilen taytları kullanırsanız terleme çok az olur. Hassas ciltler bile bu taytları kullanabilmektedir. İnceltici taytlar adından da anlaşılabileceği gibi sıkılaştırıcı özellik sunmaktadır. Sadece bacek bölgesi için değil aynı zamanda basen, kalça ve göbek bölgesi için de etkili olmaktadır. Bu bölgelerin normale göre 1-2 beden daha ince gözükmesine yardımcı olmaktadır. İnceltici taytın zararları konusunda yapılan incelemelerde herhangi bir yan etki gözlemlenmemiştir. Bu taytın cildinize ve size rahatsızlık vermemesi için kendinize uygun bedenleri seçmelisiniz. Eğer bedeninizden daha küçük bir model alırsanız rahat hareket edemeyebilirsiniz. Bu durum rahat hissetmemenize neden olur. Bedeninizden büyük aldığınızda ise vücudunuzu sarmaz ve inceltici etki göstermez. Tam etki görebilmek için mutlaka kendi bedeninize uygun modelleri seçiniz.

Korse Tayt Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Günümüzde birçok kadın inceltici tayt korse modellerinden kullanmaktadır. Korse tayt kullananlar etkilerinden ve görünüşünden oldukça memnun kalmaktadır. Bu korselerin birçok modeli ve çeşidi bulunmaktadır. Kumaşları da farklılık göstermektedir. Kıyafetlerin içine giyilebilen kumaşlarında yanında aynı zamanda kıyafet olarak kullanılabilen kumaşlar da bulunmaktadır. Deri kumaşlar da vardır. Renkleri de değişkenlik göstermektedir. Her tarza ve tercihe göre model bulunduğu için kullanıcı yorumları incelendiğinde memnuniyetin ön planda olduğu gözlemlenmektedir.

İnceltici Tayt Korse Fiyatları ve Tavsiyeler

Birkaç beden ince gösteren tayt korse modellerinin fiyatları oldukça uygundur. İstenilen kumaşa ve tarza göre fiyatlarda değişkenlik gözetilebilmektedir. Korse tavsiyeleri dikkate alınacak olursa mutlaka kaliteli kumaşları kullanınız. Kaliteli olmayan kumaşlar hem ciltte aşırı terleme yaparak tahrişe neden olabilir hem de gün boyu rahatsız olmanıza neden olabilir. Ayrıca uygun beden tercihine de dikkat ediniz. İnceltici tayt korse modelleri sayesinde daha fit ve toplu bir fiziğe sahip olabilirsiniz.

Yorumlar
Çağla Ay 17 Ocak 2019 - 21:31:14 Çok kilolu biri değilim ama bacaklarımın daha ince durması için inceltici tayt korse modellerini ben de tercih ediyorum. Siyah renk alıyorum genelde normal kıyafet olarak da kullanabiliyorum. Bacaklarımın daha toplu durmasını sağlıyor.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: