İpek kirpik fiyatları ne kadar? Yaptıranlar ve zararları
Yaşam

İpek Kirpik Fiyatları Ne Kadar? Yaptıranlar ve Zararları

22 Ağustos 2017 - 23:14:19

Kısa zamanda çabuk etki veren kirpik uzatma yöntemlerinden biri daha önce mutlaka duymuş olduğunuz ipek tekniği yöntemidir. Bu yazımızda ipek kirpik uygulamasının nasıl yapıldığını, fiyatını, bu uygulamayı yaptıranların deneyimlerini ve zararlarına değineceğiz.

İpek Kirpik Nedir? Nasıl Yapılır?

İpek kirpik, saf ipekten elde edilen yanın gözün etrafına tek tek uygulanmasıdır. Bu sayede birkaç saat içinde takma kirpik etkisi elde edebilirsiniz. İpek kirpiği uygulamasında bu saf ipekten elde edilen yapılar göz etrafına özel yapıştırıcılarla uygulanmaktadır. Tıpkı takma kirpik gibi ama ondan farkı bunun biraz daha fazla kalıcı olmasıdır. Üç haftada bir bakımı yapıldığı sürece 6 ay süreye kadar bu kirpikler gözünüzün etrafında kalabilmektedir. Bu kirpikler kadınların bakışlarının daha etkileyici olmasını sağlamaktadır. Özellikle kirpikleri seyrek olan kadınlar için bu uygulama oldukça faydalı olmaktadır.

İpek Kirpik Neyle Yapıştırılır? Nerede Yapılır?

Bu kirpik uygulamasının amacı, azalan kirpikleri kısa sürede beklemeden dolgun göstermektir. İpek kirpik yöntemi uygulanırken özel bir yapıştırıcı kullanıldığından bahsetmiştik bu yapıştırıcı gözünüzün kenarlarına yapıştırırken bir yanma hissi verebilir. Çağımızın sorunlarından biri herkesin her şeyi yapabilmesine olan inancı maalesef. Alanında uzman olmayan sırf maliyeti düşük diye merdiven altı kişiler tarafından yapılan her işlemin sonucu kötü olabilmektedir. Haberlerde ya da gazetelerde çıkan haberler gibi. Eğer bu işlemi yaptırmak istiyorsanız öncelikle iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Mutlaka yaptıracağınız kişilerin bu işi yapabildiklerine dair evraklarının olup olmadığını ve görmek istediğinizi belirtin. Yoksa derhal orayı terk edin.

İpek Kirpik Fiyatı Ne Kadar?

İpek kirpik uygulamasının fiyatı kişiden kişiye değişmekle birlikte çünkü her insandaki kirpik yoğunluğu birbirinden farklıdır. Bunun dışında dayanıklılık süresine de göre değişmektedir. Bir de kirpiğinizin yapısına uygun kirpiğin takılması da ayrı bir önemli unsurdur. Fiyatları 750 ila 1500 lira arasında değişmektedir.

İpek Kirpik Nasıl Takılır?

Bu uygulamayı yaptırmadan önce nasıl kullanmanız gerektiğine dair bilgi isteyin. Evet, sonuçta göz alıcı ve etkileyici bakışlara sahip olacaksınız. Hatta sadece bir ruj ile günlük makyaj yapmanıza bile gerek kalmaz. Ancak bu kirpik uygulamasını yaptıranlardan derlediğimiz şeyleri bu uygulamayı yaptırmadan önce dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Öncelikle bakım yaptırmanız gerektiğini daha önce söylediğimiz gibi yineliyoruz. Yoksa uzun süre kullanamazsınız.

İpek Kirpik Nasıl Kullanılır?

Yüzünüzü yıkarken suyun kirpiklerinize değmemesi gerekmektedir. Yoksa bozulur. Uyurken sağa, sola ya da yüz üstü yatarsanız ipek kirpikler kırılabileceği için sırt üstü yatmaya özen göstermeniz gerekiyor. Yaptırırken acı hissetmezsiniz ama daha sonra kirpik diplerinizde batma hissedebilirsiniz. Daha önce tekrar ettiğimiz gibi bu işi bilen kişiye yaptırmanız gerekir çünkü tam düzgün yapılamazsa kötü bir görüntü ortaya çıkar. Zararları yaptırdığınız kişinin nasıl bir yapıştırıcı kullandığını alerjik olup olmadığını sorun ve öğrenin. Göz hassas bir organdır. Sonuçlarının kötü olmaması için başta önleminizi almanızı önermekteyiz.

Yorumlar
Seval Kuru 18 Ağustos 2017 - 11:30:49 İpeki kirpik 2017 fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? Yaptırmayı düşünüyorum ama zararı olur mu diye henüz karar veremedim...cevapla
Meryem Hallaç 11 Nisan 2018 - 11:08:41 İpek kirpik kampanya fiyatlarını bilen var mı? Nerede yaptırabilirim? Kirpiklerim çok az olduğu için yaptırmak istiyorum. Ama en iyi nerede olur nasıl yaptırabilirim bilmiyorum. Bu kirpiklerin herhangi bir zararı oluyor mu?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: