Sağlık 27 Aralık 2020 - 01:20:37

Kilo Problemi Olanlar Nasıl Giyinmeli? Kilo Problemi Olanlara Öneriler ve Tavsiyeler

Kilo Problemi Olanlar Nasıl Giyinmeli? Kilo Problemi Olanlara Öneriler ve Tavsiyeler

Güzel görünmek ve şık kıyafetler giymek için muhteşem bir fiziğe sahip olmak şart olmazken kilo problemi olanlar da rahatlıkla muhteşem bir görünüm elde edebilecektir.

Kilo Problemi Olanlar Nasıl Giyinmeli?

Bayanların kiloları ya da boyları kaç olursa olsun bu ölçüler güzel gözükmelerine bir engel teşkil etmez. Her bayan, isteğinde bakımlı ve şık bir görüntüye kavuşabilirken bunda seçtikleri kıyafetlerin çok büyük önemi olacaktır. Doğru kıyafetleri seçmek, vücutlarında kusur olarak görülen etmenleri kapatırken güzel bölgeleri ortaya çıkaracak ve bu sayede çekici bir görüntü elde edilecektir. Zayıf bayanların giyinmeleri daha kolay olurken kilo fazlası bulunan bayanların her zaman dikkat etmeleri ve doğru kıyafetler seçmeleri gerekmektedir.

Kilolu İnsanlar Hangi Renk Giymeli?

Kilo problemi olanlarda genel olarak koyu renklerin tercih edilmesi yaygındır. Herkes koyu renklerin kiloyu en iyi şekilde sakladığı ve bayanları olduklarından daha zayıf gösterdiğini belirtmektedir. Kilo fazlası olan bayanların koyu giyinmeleri doğru bir hamle olabilir ancak fazla kiloları açık renkleri giymeleri için engel değildir. Doğru tercihler ile birlikte açık renklerdeki kıyafetler de rahatlıkla tercih edilebilir. Vücudun tamamında aynı ana rengin tercih edilmesi açık rengin de kullanılmasına imkan tanımaktadır. Aynı renklerde ancak farklı tonlarda olan kıyafetlerin birbiri ile kombini bir akıcılık sağlarken daha ince ve uzun gözükmeyi mümkün kılacaktır. Bunun yanı sıra açık renkli kıyafetlerde yer alan desenler ile birlikte olduğundan daha zayıf gözükmek mümkün olur. Dikey çizgiler ya da küçük desenlere sahip kıyafetler her zaman doğru bir tercih olabilmektedir. Koyu renkli kıyafetlerde ise desensiz düz modeller de rahatlıkla tercih edilebilir.

Kilo Problemi Olanlar Ne Giymeli?

Bayanların seçimlerinde genel olarak bol bir tarza sahip olan kıyafetler kullanılabilmektedir. Ancak bu kendi bedenlerinden büyük kıyafetleri giymeleri anlamına gelmez. Kıyafetlerin kesiminde bu bolluğu yakalamaları gerekmektedir. Bol paça pantolonlar buna en iyi örnek olurken kilo fazlası olanlar için de son derece uygun bir ürün olacaktır. Hem kot hem de kumaş pantolonlarda bu tarz geniş paçalı modeller tercih edilebilir. Etek seçimlerinde de kalem etek gibi dar modeller her zaman sıkışmalara ve itici görüntülere sebep olabilirken daha serbest kumaşa sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bunların yanı sıra bayanların ayakkabı ve aksesuar tercihleri de görünüşü derinden etkiler. İlk olarak ayakkabı seçimlerinde bayanların ince topuklu modellere yönelmeleri doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra ayak bilekleri kalın olan bayanların bileklerde biten ayakkabılar yerine daha uzun modellere yönelmeleri ya da babet tarzı ürünler ile dikkatleri ayak bileklerinden çekmeleri doğru bir tercih olabilir. Kiloları gizlemek için sade kıyafetler tercih eden bayanlar istedikleri gibi takıları kullanabilirken son derece parlak ve dikkat çekici ürünleri rahatlıkla tercih edebilirler.

  • kilo problemi olanlar
  • kilo problemi olanlar nasıl giyinmeli
  • Kilo problemi olanlar ne giymeli
Yorumlar
Sevil Eren Kilosu olanlar bol mu giymeli yoksa daha dar mı giymeli? Benim fazlalıklarım var ve zayıf gösteren şeyler giymek istiyorum. Enine değil boyuna çizgili şeyler daha zayıf gösteriyormuş bunu biliyorum ama renk olarak ne giymeli? cevapla
Neriman Çelebi Kilo problemi olan biri olarak genelde uzun çizgili ve koyu renkleri tercih ediyorum. Açık renkler malum herkesi daha fazla kilolu gösteriyor. Ne tarz kıyafetlerin tercih edilmesi gerekiyor onu bilmiyorum renkler tamam ama hangi modeller giyilmeli? cevapla
yorum yaz
Basen Nasıl Erir? Basen Eritme Hareketleri ve Egzersizleri