Yaşam 22 Mayıs 2021 - 23:26:51

Parafinli Korse Nedir? Nasıl Kullanılır? Farkı Nedir? Faydaları ve Zararları

Parafinli Korse Nedir? Nasıl Kullanılır? Farkı Nedir? Faydaları ve Zararları

Zayıflamayı bir türlü başaramayanlar için kullanılabilecek parafinli korse kalıcı ve sağlıklı kilo vermeyi sağlamaktadır. Özel olarak üretilen ve içerisinde ısıya duyarlı parafin sayesinde vücut ısısının artmasını sağlayarak yağ hücrelerini parçalayabilmektedir. Parafinli korse ayrıca selülit sorununu da ortadan kaldırabilmektedir.

Parafinli Korse Nedir? Ne İşe Yarar?

Birçok korse çeşidi arasında bölgesel zayıflamayı sağlayan parafinli korse kişinin spor yapmaya vakti olmadığında, sürekli masa başında çalışmak zorunda kaldığından ve özellikle emziren annelerin diyet yapamadığında tercih edebileceği zayıflama yöntemlerinden biridir. Böylece vücudun kısa sürede kilo vermesine yardımcı olarak kişinin kalıcı bir zayıflamaya ulaşmasını sağlar. Ayrıca vücuttaki sarkmalarda da sıkılaşma sağlayarak vücudun daha ince görünmesine yardımcı olur.

Parafinli Korse Nasıl Kullanılır?

Korseler genel olarak gün içerisinde kıyafetin alt kısmına giyilerek kullanılmaktadır. Parafinli korsede sabah uyanır uyanmaz giyilip günde 8 saat giyilmesi gerekmektedir. Bu süreç düzenli olarak 2 ay boyunca sürdüğünde kişinin kolay bir şekilde kilo vermesi sağlanmış olur. Parafinli korseler vücut ısısı ile beraber içerisindeki parafin erir ve hareket esnasında vücut ısısının artmasına yardımcı olur. Vücut ısısı arttıkça yağ hücreleri daha kolay bir şekilde parçalanır. Bununla beraber selülit görünümü de azalır.

Parafinli Korse Farkı Nedir?

Düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığı edinerek parafinli korsenin gün içinde kullanılması kısa sürede kilo vermeyi hızlandıracaktır. Sağlıklı kilo verme yöntemlerinden biri olduğu için kişinin beslenme şekline de dikkat etmesi gerekir. Kişinin korseyi çıkardıktan sonra cildine masaj yaparak zayıflamaya yardımcı krem ya da yağ uygulaması zayıflamayı daha da arttıracaktır. Parafinli korsenin diğer korselerden farkı ise ısı ile beraber ciltteki gözeneklerin açılmasını sağlayarak yağ hücrelerinin hızlı bir şekilde parçalanmasını sağlamasıdır.

Parafinli Korsenin Faydaları Nelerdir?

Korse kullanımı kişinin daha sıkı bir vücuda sahip olmasını sağlamaktadır. Düzenli kullanımı ve sağlıklı beslenme alışkanlığı ile beraber kısa sürede kilo vermeyi kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra vücutta sarkmaların da giderilmesini sağlar. Parafinli korse diğer korselerden farklı olarak vücut ısısını kullanarak daha da aktif hale gelip sağlıklı kilo vermeyi sağlayabilmektedir. Özel olarak üretilen parafinli korseler tüm basen, kalça ve göbek bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlar. Bölgesel incelme isteyen kişiler için ideal bir yöntemdir. Parafinli korse selülit görünümünü en aza indirin korselerden biridir. Kişi gün içerisinde hareketsiz yaşamından dolayı aldığı kiloları doğru bir şekilde vererek ve vücudunun sıkılaşarak kilo vermesini sağlamak için parafinli korse kullanabilir.

Parafinli Korse Zayıflatır mı?

Her yaş grubundan kişinin rahatlıkla kullanabileceği parafinli korseler bölgesel incelmeyi isteyenler için en ideal yöntem olacaktır. Gün içinde 8 saat boyunca giyilmesi ve ardından cilde masaj uygulanması kısa sürede sonuç alınmasına yardımcı olacaktır. Diğer zayıflama yöntemlerinden farklı olarak kişinin fazla yorulmasına gerek kalmadan kilo verme sürecini hızlandırarak zayıflama sağlayacaktır.

  • parafinli korse
  • parafinli korse nedir
  • parafinli korse nasıl kullanılır
  • parafinli korse farkı
  • parafinli korsenin faydaları
Yorumlar
Merve Kendirci Parafinli korse kullananlar var mı? Fiyatları ne kadar? Nereden bulabilirim? Nasıl sipariş verebilirim? Bunların zararları var mı? Nerede satılır acaba bilgisi olan var mı? Günlük hayatta kullanıma uygun olur mu? cevapla
Songül Tasgit Ben doğum yaptıktan sonra kullandım, cidden çok güzel kilo verdim, diğer korseler gibi sıkmıyor şimdi de almak istiyorum ama , çok araştırmama rağmen bulamadım cevapla
yorum yaz
Çay Ağacı Yağı Nedir? Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?