Innofacial Cilt Bakımı Nedir? Fiyatı ve Yaptıranlar
Sağlık

Innofacial Cilt Bakımı Nedir? Fiyatı ve Yaptıranlar

05 Nisan 2019 - 09:50:32

İnnofacial cilt bakımı; lazersiz cilt yenileme işlemi olarak bilinmektedir. Tedavinin cildi nemlendirdiği, tahriş etmediği ve yatıştırıcı özelliğe sahip olduğu söylenmektedir.

Innofacial Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Işıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak herkesin en büyük hayalidir. Düzenli olarak yapılan yüz maskeleri her ne kadar cildi temizlese de kısa bir süre sonra ciltteki yağlanmalar, siyah nokta ve sivilceler tekrar oluşmaya başlamaktadır. Üstün teknoloji kullanılarak yapılan innofacial cilt bakımı, lazer kullanılmadan yapılan en gelişmiş cilt yenileme sistemidir. Cilt bakımı yaptırmak isteyen kişilerin genellikle temizleme, peeling, arınma ve nemlendirme gibi işlemleri ayrı olarak gerçekleştimeleri gerekmektedir. Innofacial cilt bakımı yöntemiyle tüm işlemleri birlikte yapmak mümkündür.

Innofacial Cilt Bakımının Avantajları ve Fiyatı Nedir?

Normal yöntemlere göre Innofacial cilt bakımı avantajları oldukça fazladır. Teknolojik cihaz sayesinde ciltteki ölü tabaka tahriş olmadan ve ağrı hissedilmeden vakum ve su yardımıyla temizlenmektedir. Bu işlem de siyah noktaların güzelce temizlenmesini sağlamaktadır. Bakım sırasında vakum kullanılması; kan akışının düzenlenmesinde, lekelerin ve yaşlılık belirtisi olan çizgilerin giderilmesinde oldukça etkilidir. Innofacial bakım sayesinde hijyenik, el değmeden, acısız ve ağrısız bir tedavi mümkün olmaktadır. Cilt bakımı sonrasında kişilerin cilt tipine en uygun serumlar kullanılmaktadır. Bu serumlar cildin yenilenmesine ve nemlenmesine yardımcı olmaktadır. Innofacial cilt bakımı fiyatı tercih edilecek madical merkezine göre değişiklik göstermektedir.

Innofacial Cilt Bakımının Aşamaları Nelerdir? Yaptıranların Yorumları Nelerdir?

Üstün teknolojili cilt bakım yöntemi; hafif ve orta düzey akne, kuru ciltler ve cildinde leke sorunu bulunanlar ve genel cilt bakımına ihtiyaç duyanlar için oldukça güvenilir ve etkili sonuçlar sunan bir cilt bakım seçeneğidir. Tedavi boyunca temizlenen cilde en az 10 dakika olacak şekilde temizleme, arındırma ve nemlendirme aşamaları yapılmaktadır. Bu cilt bakım uygulaması ortalama olarak 45 ve 90 dakika sürebilmektedir. Bakım sonrasında ciltte herhangi bir kızarıklık oluşmamaktadır. Innofacial cilt bakımı yaptıranların yorumları incelendiğinde, bakımın düzenli olarak yaptırılması sonucunda olumlu etkilerinin açığa çıktığı görülmektedir. Cildin ferahlamasına, ölü deriden arınmasına ve daha ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Cilt Bakımı Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Cilt bakımı, uzman kontrolünde ve profesyonel ürünlerle yapıldığında kişilerin yaptığı rutin bakımlara kıyasla daha etkili sonuçlar vermektedir. Deri sağlığını korumak ve cildi ölü hücrelerden arındırmak için tercih edilen son teknoloji cilt bakım yöntemleri, kadınların kurtarıcısı niteliğindedir. Cildinde hamilelik ve güneş lekeleri olanlar için oldukça tedavi edici bir yöntemdir. Tüm bunların yanı sıra göz altı morlukları, göz çevresinde oluşan kaz ayağı çizgileri gibi sorunların da giderilmesini sağlamaktadır. Bakım sonrasında nefes alan, ışıltılı ve tüm zararlı dış etkenlerden arınmış bir cilt oluşmaktadır. Innofacial cilt bakımı sıklığı, alanında uzman kişiler tarafından kişilerin cilt tipine göre değişmektedir.

Yorumlar
Gönül Çuhadar 05 Nisan 2019 - 10:00:32 Innofacial cilt bakımı aqua peeling olarak da biliniyor sanırım. Bu cilt bakımını ilk defa duydum. Aslında çok önceden bakım yaptırıyordum ama bayadır gitmiyorum. Cildimin yenilenmesini sağlayan yöntemler araştırırken bu cilt bakım tedavisini gördüm. Deneyenler var mı acaba etkileri nasıl?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: