Zayıflama

En Etkili Zayıflama Kürleri Nelerdir?

10 Kasım 2017 - 12:42:48
En etkili zayıflama kürleri nelerdir?

Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler en etkili zayıflama kürleri ve yöntemleri ile kısa sürece kalıcı olarak kilo vermek için birtakım teknikler uygulamaktadır.

Zayıflama Kürleri Ne İşe Yarar?

Kadınlar bir yandan fazla kilolarını vermek isterken bir yandan da bunu olabildiğince kısa sürede ve kolayca yapmak istiyor. Bu etmenlerin bir araya gelmesi oldukça zor olurken uzmanlar bayanların kilo vermelerini kolaylaştıracak küçük tüyoları paylaşıyorlar. Bu doğrultuda en etkili zayıflama yöntemi olarak görülen diyet ve sporu uygulayan bayanlara çeşitli zayıflama kürleri sunuluyor. Bu kürler sayesinde kişiler metabolizma hızlarını olabildiğince üst düzeye çıkarırken bunun yanında yağlarını da yakıma hazır bir hale getiriyorlar. Bunun sonrasında yapılan diyetler, spor hareketleri ve diğer işlemler çok daha iyi bir şekilde sonuç verirken rahatlıkla fazla yağlardan vücut kurtulmuş oluyor.

En Etkili Zayıflama Kürleri Hangileridir?

Yoğurt, ülkemizde son derece fazla kullanılan ve sevilen bir gıda olurken zayıflama kürlerinde de bolca kullanılıyor. En etkili zayıflama kürü olarak hazırlanan yoğurt kürleri ödem söktürücü bir etki gösterirken bunun yanında göbek bölgesinde oluşan yağlanmaların da giderilmesinde çok önemli oluyor. Eğer bayanlar bu kürü kullanırken bir yandan da sporlarını yaparlarsa çok hızlı bir biçimde fazla kilolarından kurtuluyorlar.

Yoğurt Kürü Tarifi Nedir? Nasıl Hazırlanır?

Yoğurt kürü için kişilerin ilk olarak 1 kase yoğurda ihtiyacı olurken bu yoğurdun yarım yağlı olması gerekiyor. Buna ek olarak 1 çay kaşığı tarçın, 1 çay kaşığı zencefil ve 1 çay kaşığı zerdeçal da hazır halde bekletiliyor. Bu sayede istenen kür için malzemeler tamamlanmış oluyor. Bu malzemelerin tamamını bir kap içerisinde karıştıran kişiler uyumadan 3-4 saat öncesinde bunu tek başına tüketiyorlar. Bu kürün haftada yalnızca 2 defa uygulanması yeterli olurken fazla kullanımda zararlı olabiliyor. Yoğurdu tükettikten sonra uyuyana kadar 5 bardak suyu da aralıklarla içen bayanlar vücutlarını yağ yakımına hazır hale getiriyorlar. Bu kürün uygulanma süresi olarak bir sınırlama olmazken haftada 2 defa olacak şekilde istenirse yıllar boyunca uygulanabiliyor. Bu aşamada bayanların bu kürden aldıkları verim önemli oluyor.

Limon Suyu Kürü Nasıl Yapılır?

Limonun asidik etkisinin yağlar üzerindeki etkisi her zaman bilinen bir durum olduğundan birçok zayıflama kürü içerisinde limona yer veriliyor. Bu aşamada maydanozun ödem söktürücü etkisinin limon suyu ile birleştirilmesi düşünülürken bu sayede son derece verimli bir kürün hazırlanmasına çaba gösteriliyor. Bu aşamada 15-16 dal maydanoz kullanan bayanlar, 2 yemek kaşığı limon suyu, yarım bardak su ve bir diş sarımsağı hazır hale getiriyor. Sarımsağı çok ince bir biçimde kıyan bayanlar sonrasında tüm malzemeleri bir araya getiriyorlar. Bunun sonrasında blender yardımı ile karışım daha homojen bir hale getirilirken kahvaltıdan 15 dakika öncesinde tüketiliyor. En etkili zayıflama kürleri arasında gösterilen bu kür 3 gün sarımsaklı, 3 gün sarımsaksız olarak uygulanıyor. Bu şekilde 6 günü sarımsaklı olmak üzere 9 gün uygulandıktan sonra 3 gün ara verilip tekrar 9 gün uygulanabiliyor.

Yorumlar
Meral Baba 10 Kasım 2017 - 12:52:48 Limon suyu zayıflama kürü zayıflatır mı? Daha önce yoğurt kürünü deneyerek baya kilo vermiştim. Tabi sonradan dikkat etmediğim için yine aldım. Limon kürünü de çok övüyorlar bu yüzden denemek istiyorum. İşe yarar mı acaba?cevapla
Nurgül Yılmaz 17 Eylül 2018 - 09:56:43 Kilo vermek için doğal yöntemleri araştırdığımda gözüme en çok etkili zayıflama sağlayan kürler takılmıştı. En etkili kürler genelde kalıcı olarak zayıflama sağlıyormuş. Aynı zamanda toksin atmaya da yardımcı oluyorlar. Yoğurt kürünü denedim ve memnun kaldım. Denemek isteyenlere tavsiye ederim.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: