Sağlık

Göbek Eritme Kürü Nedir? Nasıl Yapılır? Göbek Eriten Kürler Nelerdir?

04 Mayıs 2018 - 02:13:54
Göbek eritme kürü nedir? Nasıl yapılır? Göbek eriten kürler nelerdir?

Göbek eritme kürü inatçı yağların olduğu göbek bölgesinin erimesini sağlayan besinlerin bir araya gelmesi ile yapılan karışımdır.

Göbek Yağlarını Nasıl Eritirim?

Bütün dünya ciddi bir problem olan şişmanlık sorunu için farklı yöntemler vardır. Şişmanlık bir aşamadan sonra vücut için tehlikeli olmaya başlar. Sağlığı riske sokan bu sorunun ortadan kaldırılması gerekir. Kilo vermenin en sağlıklı yolu diyetisyenle hazırlanan beslenme programının uygulanması ve düzenli bir şekilde yapılan spordur. Bunun yanında bölgesel zayıflamaya yardım eden doğal karışımlardan yardım alınabilir. Yağın erimesi konusunda en inatçı bölgelerden biri göbektir. Göbek yağlarının erimesi uzun süreler alabilmektedir.

Göbek Eritme Kürü Nedir? Neye Yarar?

Göbek yağlarından kurtulmak için bu bölgenin erimesine destek olan kürlerden yararlanılabilir. Göbeğin erimesi için kullanılan kürler yağ yakma özelliği olan besinlerden hazırlanmaktadır. Bu bölgeyi eritmeye yardım eden kür çok kısa bir zaman diliminde kolay bir şekilde hazırlanabilmektedir. Herhangi bir sağlık rahatsızlığı olan kişilerin kürü uygulamadan önce doktoruna danışmaları tavsiye edilmektedir.

Göbek Eriten Kürler Nelerdir?

Vücudun ihtiyaç duyduğu kalori oranından daha fazla kalori almak kilo alınmasına yol açar. Bu kaloriler de bazı bölgelerde yağ oluşturmaktadır. Hareketsiz bir şekilde yaşamak, fazla yemek tüketmek, sağlıksız bir yaşam tarzı kilo almaya neden olur ve bu kaloriler bir süre sonra vücut tarafından yakılamaz. Kalorilerin vücutta toplanması ile yağ oluşumu başlar. Bacak, göbek, kol, kalça ve basen gibi bölgelerde yağ birikir. Bölgesel olarak kilo almak kötü bir görüntüye yol açmaktadır. Spor ve diyet kilo vermeyi sağlar. Fakat bunun yanı sıra bölgesel olarak incelmek de önemlidir. Orantılı bir şekilde zayıflamak için bölgede biriken yağları ortadan kaldırmak gerekir. Yağ yakımı en zor olan bölge göbek olduğu için bu bölgeye özel çeşitli kür tarifleri vardır. Göbeğin erimesi için kullanılan kürler birbirinden farklı besinlerden oluşabilmektedir. Tercihe göre kullanılacak olan kürde zerdeçal, pul biber, zencefil, hardal tohumu, karabiber ve tarçın kullanılabilir. Bu baharatlar yağ yakmayı kolaylaştırmaktadır.

Semizotu Yoğurt Kürü Göbek Eritir mi? Tarifi Nedir?

Gerekli olan malzemeler; bir avuç semiz otu, taze nane yaprağı ve iki yüz elli gram yağsız yoğurttur. Malzemelerin hepsi iyi bir şekilde karıştırılmalıdır. Hafta içerisinde iki gün uyumadan üç saat önce bu karşım tüketilir. Karşımın sonuçları kısa bir zaman diliminde görülmektedir. Tercihe göre kürün içine limon suyu, pul biber ilave edilir.

Yoğurt Kürü Göbek Eritir mi?

Malzemeler; bir çay kaşığı pul biber, yarım limon suyu, üç yemek kaşığı yoğurt gerekir. Bu malzemeler bir kabın içerisinde karıştırılmalıdır. Hazır hale gelen karışım uyumadan otuz dakika önce tüketilir. En az iki hafta boyunca bu karışım düzenli olarak tüketilir. Göbek eritme kürü düzenli bir şekilde tüketildiği taktirde iki haftanın sonucunda göbek bölgesindeki değişim gözle görülebilmektedir.

Yorumlar
Gülay Dilsiz 04 Mayıs 2018 - 02:23:54 Göbek eritme kürü yoğurt zencefil deneyenler var mı? Göbek yağlarımın erimesi için ne yapmam gerekiyor? Karın yağlarının erimesine yardımcı olan egzersiz ya da spor hareketler var mı? Bunun için kür kullananlar var mı?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: